» » » Iksmenai: Praėjusios ateities dienos / X-Men: Days of Future Past (2014)
Iksmenai: Praėjusios ateities dienos /  X-Men: Days of Future Past (2014)
WEBrip
+58
Metai:
2014
Šalis:
USA, UK
Trukmė:
131 min
Žanras:
Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Režisierius:
Bryan Singer
Aktoriai:
Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman
Kalba:
Lietuvių

Iksmenai: Praėjusios ateities dienos / X-Men: Days of Future Past (2014)

15-04-2015, 20:14  IMDB: 8,2 (293,152 balsai)
„Iksmenai. Praėjusios ateities dienos“ – tai jau septintoji „Iksmenų“ serijos dalis ir trečioji, kurią režisavo veiksmo filmų genijus Bryanas Singeris. Jo biografijoje – dvi pirmosios „Iksmenų“ dalys, tad galima drąsiai teigti, kad garsieji komiksų superherojai grįžo į pirmojo „tėčio“ rankas.

Naujausioje „Iksmenų“ dalyje tikrieji Iksmenai už savo rūšies išlikimą kausis dviejuose laikotarpiuose – dabartyje ir praeityje. Šiame filme jie susitiks su pačiais savimi... prieš daugybę metų. Tai bus nepamirštamas mūšis už ateitį!

Iksmenai – ypatingi žmonės, turintys nepaprastų įgimtų gebėjimų. Vieni jų mato ateitį, antri skaito mintis, kiti gali sukelti gaisrą ar audrą, o dar vieni vaikšto kiaurai sienas...

Daugelis mutantų savo talentus naudoja tik geriems tikslams, tačiau grupelė atskalūnų – ne tokie geranoriški. Antgamtinėmis galiomis jie siekia pavergti pasaulį, todėl Iksmenai privalo užkirsti blogiui kelią.

Šį kartą Iksmenams teks leisti į itin pavojingą kelionę laiku. Į praeitį jie keliaus, kad pakeistų svarbų istorinį įvykį, nuo kurio priklauso ne tik visos žmonijos, bet ir pačių mutantų ateitis. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Пример сезона
Пример серии
Iksmenai: Praėjusios ateities dienos /  X-Men: Days of Future Past (2014)Iksmenai: Praėjusios ateities dienos /  X-Men: Days of Future Past (2014)Iksmenai: Praėjusios ateities dienos /  X-Men: Days of Future Past (2014)Iksmenai: Praėjusios ateities dienos /  X-Men: Days of Future Past (2014)
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.